Facebook Login JavaScript Example
MIP 1009 IP YÜZEY YENİLEME SIVISI 0,5 LT+ SPREY , TÜRKİYE'NİN FOLYO DEPOSU - MİLİMGRUP , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
MIP 1009 IP YÜZEY YENİLEME SIVISI 0,5 LT+ SPREY , TÜRKİYE'NİN FOLYO DEPOSU - MİLİMGRUP , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

MIP 1009 IP YÜZEY YENİLEME SIVISI 0,5 LT+ SPREY

KDV: %18 ÜRÜN KODU: 3490010601 STOK DURUMU : Sorunuz Markası :Image Perfect
Yüzey Restoratör
ImagePerfect ™ Wrap Care, parlak ve mat kendinden yapışkanlı viniller, araba kaplamaları, PVC afişler ve branda yüzeylerin hızlı ve kolay bir şekilde geri kazanımı için gelişmiş, güçlü bir sıvıdır.

ImagePerfect ™ Wrap Care, vinil esaslı tüm yüzeyleri parlatıp koruyan ve kendinden yapışkanlı vinillerin yanı sıra yarı sert tabakalar ve lightbox'ların hızlı ve doğru bir şekilde geri kazanılmasını sağlayan su bazlı bir polimer zincir sıvısıdır. Çok çekici bir görünüm oluşturmak için cilalar, yüzeyi sudan korumaya devam eder, UV etkisi ve daha sonra kir birikmesi.

IP Wrap Care, mevcut en güçlü koruma formülünü kullanmaktadır, çünkü sert kimyasallar içermediği için, vinilin kendisinin veya vinildeki herhangi bir çözücü, eko-solvent, UV veya lateks baskı yüzeyine zarar vermeyecek veya bozulmayacaktır. tam bir barışın sağlanması.

Folyo Uygulamarında Riskli Bölgelerde Folyonun Yüzeye Daha İyi Yapışmasını Sağlar

Uygulama esnasında ihtiyacınız olan tüm ürünler stoklarımızda


Folyo ve yardımcı ürünlerde geniş stok ve yılların verdiği tecrübe ile hizmetinizdeyiz.


İhtiyacınız olan diğer ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.Surface Restorer
ImagePerfect™ Wrap Care is an advanced, powerful fluid for the quick and easy restoration of gloss and matt self-adhesive vinyls, car wraps, PVC banners and tarpaulin surfaces.

ImagePerfect™ Wrap Care is a water-based, polymer-chain fluid which polishes and protects all vinyl based surfaces and allows for the quick and accurate restoration of self-adhesive vinyls as well as semi-rigid sheets and lightboxes. It polishes to create a very attractive appearance, continuing to protect the surface from water, UV impact and dirt build-up thereafter.

IP Wrap Care utilises the strongest protection formula available however, because it does not contain any harsh chemicals, it will not damage or discolour the surface of either the vinyl itself or any solvent, eco-solvent, UV or latex prints on the vinyl, thereby affording complete peace of mind.
Stok Kodu : 3490010601
Stok Miktarı : Sorunuz
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X